Klub Shodan założony został przez Macieja Jończyka i Pawła Kujawiaka – wieloletnich instruktorów łódzkiej szkoły Karate Kyokushin.

Treningi skierowane są do dzieci w wieku od 4 lat, młodzieży oraz dorosłych. Oferujemy w Klubie profesjonalny trening który prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorska, zdolna odkrywać talenty i wspierać je na drodze pełnego rozwoju w tej sztuce walki. Najważniejsze jest jednak dla nas, aby wszystkie osoby uczestniczące w treningach w naszym Klubie rozwijały się i podnosiły na wyższy poziom swoją sprawność ruchową.

Instruktorzy w naszym Klubie posiadają min. licencję instruktora sportu karate oraz są absolwentami wielu szkoleń oraz seminariów prowadzonych przez najlepszych instruktorów i zawodników na świecie oraz mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

W treningu młodych adeptów karate wykorzystujemy najnowsze metody nauki i treningu poprzez zabawę. Wykorzystujemy również doświadczenie zawodowe naszych instruktorów oraz współpracujących z nami trenerów, aby dostosować zajęcia do potrzeb naszych podopiecznych.

Dzięki specjalnie ułożonemu programowi każdy może przyłączyć się do grupy w dowolnym momencie w roku. Pracujemy na nowym i nowoczesnym sprzęcie w  dbałości o bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

Organizujemy letnie obozy treningowe oraz zimowe akademie karate. Oferujemy udział w turniejach, seminariach i warsztatach poświęconych kata oraz kumite. Nasz Klub stawia przede wszystkim na prawidłowe wyszkolenie, nie naciskając na wygrane za wszelką cenę.

Uważamy, że zajęcia z najmłodszymi dziećmi powinni prowadzić wykształceni i doświadczeni instruktorzy, którzy mają za sobą nie tylko przeszłość sportową (jako zawodnicy), ale również uprawnienia instruktorskie, stale rozwijający swoje umiejętności w karate.

Klub Karate Kyokushin „Shodan” należy do Polskiego Związku Karate oraz  Branch World Karate Organization (największa organizacja karate kyokushin na świecie) kierowanego przez Shihan Mariusza Mazura V DAN z Bielańskiego Klubu Karate Kyokushin, jednego z najbardziej utytułowanych zawodników i trenerów w historii polskiego karate. Dzięki temu nasi instruktorzy mają praktycznie nieograniczone możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji.

http://karatebielanski.pl/wko-bc-sekcja/kluby-zrzeszone 

Klub jest wpisany do ewidencji stowarzyszeń zwykłych prowadzonej przez Prezydenta Miasta Łodzi pod nr 5.

Zapraszamy na treningi! Osu!