Skip to main content

Shodan
Klub Karate Kyokushin w Łodzi

Klub Shodan założony został przez Macieja Jończyka i Pawła Kujawiaka – wieloletnich instruktorów łódzkiej szkoły Karate Kyokushin.nstruktorzy w naszym Klubie posiadają min. licencję instruktora sportu karate oraz są absolwentami wielu szkoleń oraz seminariów prowadzonych przez najlepszych instruktorów i zawodników na świecie oraz mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Klub Karate Kyokushin „Shodan” 

należy do Polskiego Związku Karate

oraz Branch World Karate Organization

Największa organizacja karate kyokushin na świecie kierowanego przez Shihan Mariusza Mazura V DAN z Bielańskiego Klubu Karate Kyokushin, jednego z najbardziej utytułowanych zawodników i trenerów w historii polskiego karate. Dzięki temu nasi instruktorzy mają praktycznie nieograniczone możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji.

Karate od Podstaw

 

Dzięki specjalnie ułożonemu programowi każdy może przyłączyć się do grupy w dowolnym momencie w roku. Pracujemy na nowym i nowoczesnym sprzęcie w  dbałości o bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

Aspekty fizycczne

 

Gibkość, wytrzymałość, rozciągnięcie oraz motoryczne przygotowanie zawodników, to jeden z najważniejszych elementów naszych treningów.

Esencja Karate

 

to uprzejmość, dyscyplina, poszanowanie starszych i odpowiedzialność za swoje czyny. Zasady te, każdego dnia przyświecają naszym adeptom.

NASI INSTRUKTORZY

Wykwalifikowany zespół zaprasza na treningi

Maciej Jończyk

Główny trener

Informacje o instruktorze

Paweł Kujawiak

Trener

Informacje o instruktorze

Wiktor Habryń

Trener dzieci