Skip to main content

W Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski które odbyły się w Malanowie wystartowało 14 zawodników z naszego Klubu. Dla wielu z nich był to pierwszy start w życiu. Wszyscy nowicjusze spisali się wspaniale, a niektórym udało się nawet przywieźć medal – Daniel Lorenc i Karol Teter którzy są z nami dopiero od kilku miesięcy zdobyli 3 miejsca w swoich kategoriach. Pozostałym należą się ogromne gratulacje za odwagę. Przebieg walk był niejednokrotnie bardzo dramatyczny i nerwowy, ale wszyscy wrócili do domu cali i zdrowi.
„Stara Kadra” startowała ze zmiennym szczęściem pokazując wole walki i chęć zwycięstwa. Szybka analiza walk pokazuje, że na treningu musimy jeszcze raz pracować, pracować, cofnąć się czasami jeden krok, doznać porażki żeby w zbliżających się zawodach wyższej rangi nie popełniać głupich błędów i wygrywać zdecydowanie. Może dodatkową motywacją będzie zbliżające się wielkimi krokami otwarcie nowego DOJO.
Dziękujemy rodzicom za pomoc i doping. Szczególne podziękowania należą się niezawodnemu Senpai Piotrowi za kolejny sędziowany Turniej. Poniżej wyniki naszych zawodników. Załączamy również oficjalny komunikat Organizatora z podsumowaniem zawodów.
1. Paweł Ryszkowski – I miejsce kata
2. Wiktor Habryń – III miejsce kata
3. Jan Koziński – II miejsce kumite
4. Daniel Lorenc – III miejsce kumite
5. Karol Teter – III miejsce kumite
6. Samanta Antosik, Igor Bajerski, Kamil Kałuża – IV miejsce kumite

Leave a Reply