Skip to main content

Drodzy Sympatycy Klubu Shodan. Po 3 latach treningów w naszym nowym DOJO przy ulicy Wólczańskiej 55/59 pojawiła się niesamowita okazja na rozbudowę Klubu o nową salę treningową dostosowaną do Waszych potrzeb.

Nowa sala będzie miała ponad 100 metrów maty, a główne wejście będzie prowadzić z dotychczasowej recepcji. Pozwoli nam to na prowadzenie o wiele większej ilości treningów oraz robienie zajęć w kilku grupach w tym samym czasie. Od września do grafiku wejdą również zajęcia brazylijskiego jiu-jitsu które docelowo będą odbywać się na nowej sali.

Swoje treningi w nowym sezonie będzie prowadzić w naszym klubie również Akademia Młodego Wojownika https://lodz.mlodywojownik.pl/

Dostosowanie przestrzeni nowej sali na potrzeby klubu jest bardzo kosztowne. Obejmuje przede wszystkim wymianę stolarki okiennej – 7 ogromnych okien wycenionych na kwotę ponad 20.000 PLN oraz wyposażenie sali w dopasowaną, profesjonalną matę tatami o grubości 4 cm, wymianę oświetlenia na LED, przebicie ściany w celu instalacji drzwi wejściowych oraz pomalowanie całości profesjonalną farbą. Każda kwota się liczy i wspiera nasz projekt stworzenia najlepszego klubu karate w Łodzi.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wizualizację nowej sali oraz prezentujemy zdjęcia w jakim stanie znajduje się obecnie. Do zakończenia prac zostało zaledwie 45 dni ale z Waszym wsparciem wszystko jest możliwe.

Leave a Reply